KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
Doudlebské proměny

V městyse Doudleby, na okrese Rychnov nad Kněžnou, se občané dočkali moderního obchodu. Není sice tak říkající „zbrusu nový“, je rekonstruovaný, přesto ale snese bez uzardění srovnání s konkurenčními řetězci.

Za 44 denní odstávky byl firmou Vaspo Vamberk zcela změněn celkový ráz prodejny. Změnil se, díky četností zásobování, poměr prodejní plochy a zázemí. Zóna pro zákazníky se zvětšila na 205 m2 a to na úkor skladů, což umožnilo nabídku 4000 položek zboží. Do sortimentu se tak zařadila tzv. kuchyňka s nabídkou celé škály průmyslového zboží pro domácnost. Rovněž výběr tzv. suchého zboží je venkovské zvyklosti nebývalý. Navíc je řada zboží vystavena v moderních regálech, často i osvětlených, jako na příklad u vína a lihovin. Jako již tradičně, nabízí Konzum široký výběr pečiva a uzenin od různých dodavatelů.

V obchodě je zvýrazněn nový marketingový styl, se kterým Konzum v současné době vstupuje na trh. Celá akce je presentována heslem „Jsme tu doma“. Jejím cílem je zdůraznění pevného zakotvení družstva s více jak 110ti letou tradicí v regionu pod Orlickými horami. Družstvo zde nejen působí, ale hlavně dění v regionu podporuje. Při výběru dodavatelů preferuje místní výrobce, počínaje pekaři, uzenáři, dodavatele zeleniny, ale také místní výrobce čokolády, moštu a pálenky. Smyslem této podpory je kromě zákaznické zvyklosti i udržení zaměstnanosti a snížení náročnosti na přepravní vzdálenosti a tím i ekologické zátěže.

A v obchodě je to vidět. Kromě tradičních dodavatelů Konzumu, jako jsou Nopek, Sázava, Bocus a Tercie se v prodejně nabízejí chlenskou uzeniny ze ZOPS Přestavlky , mošt a ovocné destiláty ze Podorlické sodovkárny z Rychnova nad Kněžnou. Zákazník si opravdu může vybrat a zakoupit si zboží, které žádné řetězcové prodejny nenabízejí. V nabídce nakupující najde i speciality, které se umístily na předních místech v krajské soutěži regionálních výrobků jako jsou jogurt z Opočna, pivo Holba z Hanušovic a Dědečkovo tajemství.

Dalšími nabízenými atributy jsou služby, jako je platba kartou, cash back, dobíjení telefonů a možnost kopírování dokumentů. Řada, Vás čtenářů, si řekne „to není nic zvláštního, to řetězce nabízejí také“. To je sice pravda, ale ne v Doudlebách. Využít tyto služby znamená pro obyvatele obce cestovat do Rychnova nebo Kostelce. Jak řekl starosta pan Jiří Kaplan bankomat je pro Doudleby zatím nedosažitelná věc. Banky jej sem z ekonomických důvodů neumístí a ty společnosti, které tuto službu nabízejí mají nepřijatelné podmínky, jak pro obec, tak kvůli poplatkům, pro občany.

Možnost si při nákupu vybrat hotovost tak jistě uvítá řada občanů.

Prodejna v Doudlebách se tak zařadila do skupiny inovovaných prodejen, ve kterých Konzum, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí uplatňuje novou strategii.