KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
Uspěli jsme v soutěži TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2011 (15.11.2011)

Jsme tu doma 

 

 

 

Obchodní družstvo Konzum z Ústí nad Orlicí zvítězilo v soutěži TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2011 s projektem Jsme tu doma. Komise ocenila projekt Jsme tu doma, který společnost Konzum spustila se svými partnery v regionu východních Čech.  Soutěže se účastnilo více jak šedesát  společností z celé České republiky a do  soutěže přihlásily 126 sociálně odpovědných projektů, které se nějakým způsobem zasloužily o společensky odpovědné podnikání v České republice. Projekt Jsme tu doma uspěl v kategorii – Odpovědný produkt a udržitelný marketing.

 

Kompletní výsledková listina ke stažení zde :  Výsledková listnina 2011 

 

    TOP odpovědná firma 2011  TOP odpovědná firma 2011

 

„Získaná cena je pro nás a naše partnery obrovskou poctou a zároveň velkým závazkem.“, dodává ředitel Konzumu Ing. Miloslav Hlavsa. „ Jsme velice potěšeni, že někdo vnímá naši potřebu podnikat odpovědně. Jak ke svému okolí, tak k přírodě, která nás obklopuje. Celý projekt Jsme tu doma se  pokusil více spojit regionální producenty potravin s místním obchodníkem“, upřesňuje Ing. Miloslav Hlavsa. Ocenění patří všem partnerům z našeho regionu, kteří se do společného projektu zapojili.

 

Diplom Top odpovědná firma roku 2011

 

Projekt Jsme tu doma vznikl na začátku roku 2011. Obchodní družstvo Konzum ještě více zesílilo spolupráci s místními výrobci potravin na Orlickoústecku. Zákazníkům jsou doporučovány ty nejlepší potraviny z regionu. Podpora lokálních výrobců potravin šetří životní prostředí a zvyšuje zaměstnanost v regionu.