KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
Nová čerpací stanice COOP 24 v Ústí nad Orlicí přinese nízké ceny pohonných hmot (17.10.2012)

Obchodní družstvo Konzum z Ústí nad Orlicí zareagovalo na vlnu poptávky po levném tankování a připravuje otevření samoobslužné čerpací stanice v Ústí nad Orlicí. Čerpací stanice COOP 24 chce být nejlevnějším dodavatelem pohonných hmot ve městě Ústí nad Orlicí.


Zeptali jsme se našich členů, co by pro ně měl Konzum dělat a jaká služba jim na Orlickoústecku chybí. A jednoznačně z toho vyšla potřeba levného tankování v regionu “, říká ředitel Konzumu Ing. Miloslav Hlavsa. „Bude se jednat se o malou čerpací stanici, která by měla být umístěna na výjezdu ve směru na Českou Třebovou. Čerpací stanice bude mít 24 hodinový samoobslužný provoz, díky tomu budeme moci dosahovat velice nízkých cen pohonných hmot“, upřesňuje Ing. Miloslav Hlavsa.


V současné době již KONZUM provozuje samoobslužnou čerpací stanici v Opočně. Levné čerpací stanice se tak stávají další důležitou aktivitou obchodního družstva KONZUM v regionu.