KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
KONZUM získal ocenění Regionální obchodník 2012 (13.11.2012)

Obchodní družstvo Konzum z Ústí nad Orlicí zvítězilo v soutěži TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2012 v kategorii REGIONÁLNÍ OBCHODNÍK. Odborná komise ocenila model, ve kterém naše družstvo pomáhá místním producentům prodávat své výpěstky a výrobky v regionu. Soutěže se účastnilo osmdesát společností z celé České republiky a do soutěže přihlásily 156 sociálně odpovědných projektů.

 

Komise ocenila, že Konzum začal před několika lety vytvářet maloobchodní prostředí, ve kterém intenzivně upřednostňuje "vše místní". Na Orlickoústecku tak vzniklo zvláštní podnikatelské mikroklima, které umožnuje místním producentům prodávat své výrobky a výpěstky v regionu, kde vznikly. „Ceny si nesmírně vážíme a je pro nás závazkem do budoucna,“ dodává ředitel Konzumu Ing. Miloslav Hlavsa. „ Již od roku 1898 se snažíme podnikat v našem regionu a vytvářet symbiózu s našimi regionálními dodavateli.  Myslíme si, že je naprosto zbytečné dovážet potraviny na vzdálenosti několika tisíc kilometrů, když je společně dokážeme vypěstovat a vyprodukovat zde.“