KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
Získali jsme ocenění GOOD EGG AWARD (6. 8. 2013)

Obchodní družstvo Konzum obdrželo cenu GOOD EGG AWARD

Obchodní družstvo Konzum z Ústí nad Orlicí získalo jako jeden z prvních obchodních řetězců v České republice cenu GOOD EGG AWARD. Byl tak oceněn „welfare“ přístup společnosti k prodeji vajec výhradně z podestýlkových chovů.

 


 

Obchodní družstvo KONZUM z Ústí nad Orlicí obdrželo od společnosti Compassion in World Farming cenu GOOD EGG AWARD. Compassion in World Farming se celosvětově zabývá dodržováním důstojného přístupu ke zvířatům (více na: www.compassioninfoodbusiness.com)

Společnost Konzum pak byla oceněna za to, že se před několika lety rozhodla ve své obchodní síti prodávat vejce výhradně z podestýlkových chovů. A tím se distancovala od produkce klecových vajec.

 

Obrovsky nás toto ocenění potěšilo“, říká ředitel společnosti Ing. Miloslav Hlavsa. Jelikož jsme družstvo a prodáváme potraviny převážně svým členům, je pro nás důležité mít kromě tržby i čisté svědomí. Když jsme v roce 2011 na základě vlastního etického rozhodnutí ukončili prodej vajec z klecových chovů ani jsme netušili, že existuje celosvětová organizace na podporu welfare produkce vajec. O to více nás těší, že jsme jedna z prvních obchodních společností z ČR, která toto ocenění získala,“ upřesňuje Ing. Miloslav Hlavsa.