KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
KONZUM připravuje rekonstrukci nákupního střediska v Ústí nad Orlicí (24.1.2014)

Vážení zákazníci,

v současné době pro vás připravujeme celkovou revitalizaci nákupního centra na sídlišti Štěpnice v Ústí nad Orlicí.

Po čtyřiceti letech by tak hlavní nákupní centrum sídliště mělo projít kompletní rekonstrukcí. S rekonstrukcí přicházíme i s novým názvem. A zvolili jsme spojení, které dle našeho názoru nejlépe vystihuje tuto lokalitu - Nová Louže. V nákupní galerii Nová Louže bychom chtěli občanům nabídnout moderní prodejní prostředí s řadou obchodů a služeb.

V současné době jednáme se zájemci o komerční prostory, které v nákupní galerii vzniknou. Doufáme, že skladba těchto obchodů bude plně uspokojovat obyvatele tohoto největšího ústeckého sídliště.

V nákupním centru by měla vzniknout například prodejna drogerie, hraček či nová pobočka České pošty. Měl by být také rozšířen prostor pro parkování zákazníků. A modernizací by také měla projít restaurace, která je umístěna v prvním patře objektu.

Doufáme, že Vás rekonstrukce objektu potěší. O dalších aktivitách Vás budeme informovat již brzy na http://nova-louze.cz/ nebo na facebooku https://www.facebook.com/novalouze