KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
Společně za úsměv podpoří Orlickoústeckou nemocnici (16.5.2014)

Obchodní družstvo Konzum z Ústí nad Orlicí opět organizuje veřejnou sbírku Společně za úsměv, kde budou moci zákazníci přispět na interní oddělení Orlickoústecké nemocnice. Zákazníci prodejen KONZUM budou moci pomocí zvláštních dárcovských kuponů zlepšit kvalitu léčebných postupů na interním oddělení Orlickoústecké nemocnice.

Po úspěchu Dárcovských kuponů v minulém roce, kde se na pomoc neziskovým organizacím vybralo od dárců 182 100 Kč, přichází KONZUM v letošním roce s novinkou. Pomocí veřejné sbírky Společně za úsměv se rozhodl podpořit Orlickoústeckou nemocnici. Všechny vybrané prostředky od dárců budou v celé výši převedeny nadačnímu fondu nemocnice, který nese název - S námi je tu lépe! Za vybrané prostředky bude dovybaveno interní oddělení Orlickoústecké nemocnice speciálními lůžky, antidekubitními matracemi či servírovacími stolky.Je jednoduché se do sbírky zapojit. Zákazníci předloží dárcovský kupon Společně za úsměv a zaplatí částku 30 Kč na pokladně v kterékoli prodejně Konzumu, obchodního družstva v Ústí nad Orlicí. Kupon bude možno předložit i vícekrát.

Veřejná sbírka startuje 20.5.2014 a bude končit 21.7.2014. Aktuální stav vybraných prostředků budou moci dárci sledovat na www.konzumuo.cz/szu .

Zapojte se i vy a podpořte naši Orlickoústeckou nemocnici.