KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
Nastartujte a hrajte s Klasáčkem o tři vozy ŠKODA SCALA

Nastartujte a hrajte s Klasáčkem o tři vozy ŠKODA SCALAOblíbená velká soutěž se značkami kvality potravin se vrací v pravý čas!

A princip se nemění: znovu jsou v centru pozornosti značky kvality potravin a opět můžete s chutí nakupovat, vystřihovat loga z výrobků těchto značek, loga nalepovat na herní karty a až do 2. 2. 2020 vyhrávat.

 

Maskoty jsou panáčci, zastupující značky kvality, v čele s dobře známým Klasáčkem. Každý měsíc pro vás bude připraven jeden z vozů ŠKODA SCALA v národních barvách, po celou dobu trvání akce pak soutěžíte také o desítky tisíc dalších cen.

 

Jaké výrobky nakupovat v prodejnách COOP, abyste se mohli zúčastnit soutěže? Potraviny jsou označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Regionální potravina, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. Klasáček s velkými nůžkami nad hlavou znovu připomíná, že principem této atraktivní soutěžní hry je vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet.

 

A jak získáte herní karty? Velmi snadno – stáhnete si je na webu akademiekvality.cz a vytisknete. Na stejném místě pak najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také spoustu zajímavých
a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality a o parametrech, na které byste při nákupu měli zaměřit pozornost.

 

Více informací o soutěži zjistíte také v reklamních materiálech přímo
v našich prodejnách a na sociálních sítích. Abyste nezapomněli, že můžete soutěžit a vyhrát jeden ze tří vozů ŠKODA SCALA a sto tisíc dalších cen, budou vám to Klasáček a jeho kamarádi připomínat také na televizních obrazovkách a v rozhlase. V naší soutěži vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!


Více na : https://www.akademiekvality.cz/