KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
Nakupujte srdcem!
Nakupujte srdcem!

 

Hledáte kvalitní výrobky z českých a moravských regionů? Zajímá vás původ potravin, protože chcete dlouhodobě podporovat regionální producenty? Pak mohou být vaším vodítkem produkty s označením Regionální potravina. Ocenění Regionální potravina uděluje Ministerstvo zemědělství malým a středním firmám do 250 zaměstnanců na základě celorepublikové soutěže. V současné době se tímto logem pyšní přes 415 produktů ze 13 regionů Čech a Moravy. Na výběr je bohatá kolekce prémiových uzenin, lahodných sýrů, chlebů, koláčů či speciálních piv a čistých přírodních šťáv.

 

V čem jsou regionální potraviny lepší?

1. Jsou kvalitní, chutné, tradiční či speciální. Proti masově dováženým levným produktům z celého světa jsou zárukou kvality a původu z místních zdrojů.

 

2. Mají jasný původ. Spotřebitelé jednoznačně vědí, kde a od koho si výrobek kupují. Protože svého výrobce znají, mohou vytvářet pomyslný tlak na udržení kvality.

 

3. Jsou čerstvější a díky tomu mají lepší chuť. Zde platí jasná rovnice – čím delší trasa dopravy, tím víc ztrácejí na čerstvosti.

 

4. Jsou ekologičtější. Čím blíže jsou potraviny ke spotřebiteli, tím víc klesá zátěž na životní prostředí při jejich dopravě a distribuci.

 

5. Podporují zaměstnanost a rozvoj v krajích. Prosperující lokální zemědělci, výrobci i prodejci znamenají udržení či růst počtu pracovních míst.

 

Znát svého farmáře nebo sadaře se zkrátka vyplatí.

Podpořte výrobce ve svém kraji.

Hledejte logo Regionální potravina.

 

Přehled oceněných potravin ze všech koutů České republiky najdete na regionalnipotravina.cz