KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
Nákupy zdarma si střihnete raz dva


Nákupy zdarma si střihnete raz dva

 

 

Pro kvalitní nákupy nemusíte jezdit daleko, a navíc si toho můžete přivézt za stejné peníze mnohem, mnohem víc! Stačí se až do 8. 1. 2023 zúčastnit největší podzimní soutěže se značkami kvality potravin a nechat se překvapit příjemnými výhrami. Abyste mohli vyhrávat, vybírejte a nakupujte potraviny osvědčených značek kvality, vystřihujte loga a nalepujte je na herní karty. Soutěžit můžete sami nebo v týmu a zvýšit tak šance na výhru!

 

Letos na vás za odměnu čeká 52 poukázek na nákupy, každá v hodnotě 5000 Kč. Ale to není všechno, připraveno je pro vás i vaše rodiny více než 50 tisíc dalších cen!

 

Chcete se zúčastnit? V prodejnách COOP nakupujte potraviny označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Regionální potravina, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. Sledujte Klasáčka a jeho kamarády – připomenou vám, že můžete i letos vystřihovat loga z obalů kvalitních potravin, nalepovat je do herních karet a soutěžit. A také vám ukáží, jaké výrobky nakupovat, a upozorní vás na ně přímo v prodejně.

 

Herní karty si můžete snadno stáhnout na webu akademiekvality.cz a vytisknout. Na stejném místě také získáte přehled aktualit a úplná pravidla soutěže. Pokud si budete chtít přečíst další informace o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality a o parametrech, na které byste při nákupu měli zaměřit pozornost, stačí navštívit stránky akademiekvality.cz!

 

Více informací o soutěži získáte také v reklamních materiálech přímo v našich prodejnách a také na sociálních sítích. Celou kampaň „NÁKUPY ZDARMA SI STŘIHNETE RAZ DVA“ uvidíte také na televizních obrazovkách a uslyšíte v rozhlase. V této soutěži vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!

 

Více informací na www.akademiekvality.cz