KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
První automatická prodejna KONZUM se službou COOP 24/7

20. 10. 2022 jsme v Ústí nad Orlicí otevřeli naši první automatickou prodejnu KONZUM


 

Představujeme vám první automatickou prodejnu KONZUM, která je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Mimo standardní otevírací dobu můžete nakupovat úplně sami, bez přítomnosti personálu.

 

Obchod si otevřete pomocí aplikace s bankovní identitou, vyberete si zboží a zaplatíte platební kartou nebo telefonem na samoobslužné pokladně. My vám důvěřujeme a i vy budete v bezpečí, protože prostor je střežen systémem 21 speciálních kamer. Pro případ neočekávaného problému je připravena zásahová služba. Při nakupování můžete mít doprovod, ale plně zodpovídáte za jeho chování. Ti z vás, kteří si přece jen raději popovídají s prodavači a platí hotovostí, však nemusí měnit své návyky. Prodejna je otevřená v běžné pracovní době s prodavači, kteří vás obslouží. Nechybí zde lokální zboží, KONZUM Cafe či výdejní box potravin objednaných online.


Ti z vás, kteří si přece jen raději popovídají s prodavači a platí hotovostí, však nemusí měnit své návyky. Prodejna je otevřená v běžné pracovní době s prodavači, kteří vás rádi obslouží.