KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
Sbírka Společně za úsměv podporuje Orlickoústeckou nemocnici

I v roce 2023 organizujeme ve spolupráci s Nadačním fondem "S námi je tu lépe" veřejnou sbírku, která podpoří Orlickoústeckou nemocnici. Zákazníci mají na prodejnách sítě KONZUM možnost finančně podpořit svou nemocnici a přispět ke zkvalitnění péče o pacienty z celého regionu.

Sbírka bude trvat od 1. 5. 2023 do 30. 6. 2023 a zákazníci u pokladny prodejny jednoduše předloží dárcovský kupon v hodnotě 30 Kč, který bude dostupný na každé prodejně KONZUM. Přispět lze ovšem i bez kuponu, stačí na pokladně sdělit, že máte zájem přispět na sbírku pro nemocnici. Aktuální stav vybraných prostředků mohou dárci sledovat na www.konzumuo.cz/szu.

„Jsem moc rád, že znovu a znovu můžeme podpořit sbírkou Společně za úsměv naší nemocnici. Letos to je již posedmé, ale naše partnerství sahá ještě dál. Až do devadesátých let, kdy jsme nejdříve spolupracovali s porodnickým oddělením, později v roce 2002 při vybavení nového dětského oddělení nebo když jsme se mohli v roce 2008 podílet na zprovoznění prvního BABYBOXU v Pardubickém kraji, který již zachránil několik dětských životů.“ , říká ředitel KONZUMu Ing. Miloslav Hlavsa.

„Všem dárcům bych chtěl předem moc poděkovat za podporu. Třicet korun nikoho z nás nevytrhne, ale společně pomohou velké věci.“, upřesňuje Miloslav Hlavsa