KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
29.4.2010 - Refreshing, čili obnovení - proměny COOP Diskont Ústí nad Orlicí

Tak bych nazval poslední iniciativu obchodního družstva Konzum, ke které došlo v prodejně COOP Diskont v Ústí nad Orlicí.

Tato prodejna, zařazená do celostátního řetězce družstevních diskontních prodejen se v poslední době potýkala s problémy. Vlivem krize a také konkurence v okresním městě, nedosahovaly výkony plánovaných parametrů. Není se co divit, vždyť v 16ti tisícovém městě se plocha obchodní sítě v posledních letech více jak ztrojnásobila.

diskont v usti-diskuse

Po krátké přestavbě, kdy došlo ke zprůhlednění prodejních cest zákazníků a zpřehlednění nabízených druhů zboží, byla prodejna v sobotu 27. 3. 2010 znovu otevřena. Přeměna je patrná na první pohled. Zmizely nepřehledné kouty a poloslepé uličky, ve kterých zákazník bloudil a nahradila je racionální jednosměrná obchůzka, začínající nabídkou ovoce a zeleniny, přes dlouhou vitrínu s mléčnými výrobky, pečiva a zpět k pokladně.

diskont Usti-pokladna

Soudě podle prvního dne prodej, byl nový koncept úspěšný. Vedoucí pouze litovala, že byla zákazníkům k dispozici pouze jedna pokladna, což mělo dopad na delší čekací dobu u pokladny.

V nejbližších dnech bude na parkovišti opět otevřena oblíbená prodejna zahrádkářských potřeb „Fortel“, která určitě přispěje ke zatraktivnění nákupních příležitostí. A aktivitám na parkovišti údajně není konec. Jak se proslýchá, Konzum chystá další překvapení. Ing. Jan Šváb

Sv/3.10