KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz

Orlickoústecká nemocnice 2015


Je důležité podporovat veřejně prospěšné aktivity v našem regionu.

Zapojte se i vy a opět podpořte naši Orlickoústeckou nemocnici!


Po úspěchu sbírky Společně za úsměv 2014, kde jste jako zákazníci pomohli internímu oddělení Orlickoústecké nemocnice částkou 85 960 Kč, přichází Konzum v letošním roce s organizací nové sbírky.

Darujte i letos 30 Kč Nadačnímu fondu s námi je tu lépe" Orlickoústecké nemocnice formou Dárcovského kuponu Společně za úsměv. Složením této částky na pokladně v kterékoliv prodejně Konzumu přispějete na zvýšení kvality léčebných postupů na oddělení ORL Orlickoústecké nemocnice. Vybrané prostředky budou v letošním roce použity na nákup endoskopické věže pro ORL a významným způsobem se tak zlepší možnosti diagnostiky a vlastní léčby ORL pacientů.

KUPON MŮŽETE UPLATNIT I VÍCEKRÁT. Vámi poskytnutý dar 30 Kč či více se zobrazí na vaší účtence. Sledujte on-line výši poskytnutých darů na www.konzumuo.cz/szu

Přispívat můžete až do 19.6. 2015.

Společně tak dokážeme víc!Společně za úsměv 2015 - Sbírka pro Orlickoústeckou nemocnici

Grantový program "Společně za úsměv" vyhlašuje obchodní družstvo Konzum od roku 2001. Od založení jsme v regionu společně s našimi zákazníky podpořili přes 90 neziskových organizací částkou převyšující 2 700 000 Kč. V minulém roce jsme pomocí třicetikorunových dárcovských kuponů vybrali  částku 297 360 Kč a ta byla rozdělena mezi neziskové organizace a Orlickoústeckou nemocnici.

Zákazníci a dárci vybrali v minulém roce pro Orlickoústeckou nemocnici částku 85 960 Kč, které pomohli modernizovat prostředí interního oddělení Orlickoústecké nemocnice. Konkrétně tak došlo k dovybavení interního oddělení speciálními lůžky, antidekubitními matracemi a servírovacími stolky.

V letošním roce zahajujeme sbírku, která by měla pomoci modernizovat technologie v naší nemocnici. "Nadačnímu fondu S námi je tu lépe" bychom rádi pomohli s nákupem endoskopické věže pro oddělení ORL. Výkonná endoskopická jednotka slouží pro diagnostiku a léčbu v oblasti horních cest polykacích a dýchacích. Pořízením tohoto přístroje se významně rozšíří možnosti diagnostiky a hlavně léčby ORL pacientů.

Co s Vaší pomocí budeme schopni na ORL oddělení zkvalitnit?

Moderní endoskopická věž je koncipovaná jako ucelená diagnostická jednotka pro využití v oboru ORL. Slouží k dokonalému vyšetření nosu, nosních dutin, nosohltanu, hltanu, dutiny ústní , hypofaryngu a hrtanu. S přístrojem je samozřejmě možné moderně vyšetřovat otoskopicky patologie zvukovodu a bubínku.

Sestava nabízí FULL HD obraz se záznamem, úzkopásmové zobrazení světla pro rozšíření diagnostických možností včasné detekce prekanceróz horních cest dýchacích a polykacích (zejména hrtanu a hlasivek kuřáků). U pacientů Orlickoústecké nemocnice se tak výrazně zvýší možnost včasné detekce nádorových onemocnění horních cest  dýchacích a polykacích (tzv. onkoprevence) a možnost zahájit jejich léčbu ještě v dobře léčitelných stádiích. ORL oddělení Orlickoústecké nemocnice v minulém roce ambulantně vyšetřilo více jak 10 000 pacientů. Na oddělení bylo hospitalizováno přes 1400 pacientů a v celkové anastezii bylo odoperováno 850 z nich .

Na zakoupení endoskopické věže je zapotřebí více než milion korun. Když každý z nás pomůže drobnou částkou, můžeme změnit řadu věcí.


Je jednoduché se do sbírky zapojit.
Předložte Dárcovský kupon Společně za úsměv a zaplaťte částku 30 Kč na pokladně v kterékoliv prodejně Konzumu, obchodního družstva v Ústí nad Orlicí. Kupon můžete uplatnit i vícekrát. Vámi poskytnutý dar se zobrazí na vaší účtence.

Přispět můžete i bez dárcovského kuponu. V případě, že Dárcovský kupon nemáte u sebe, sdělte pouze Váš požadavek na pokladně.

Sledujte on-line výši poskytnutých darů na webových stránkách www.konzumuo.cz/szu.