KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz

Orlickoústecká nemocnice 2016


Je důležité podporovat veřejně prospěšné aktivity v našem regionu.

Zapojte se i vy a opět podpořte naši Orlickoústeckou nemocnici!


Po úspěchu veřejné sbírky Společně za úsměv 2015, kdy jste jako zákazníci pomohli ORL oddělení Orlickoústecké nemocnice částkou 58 050 Kč, přichází Konzum v letošním roce s organizací nové sbírky, která se bude týkat hned dvou projektů, a dárci si tak budou moci vybrat, na který z nich chtějí přispět.
Darujte i letos 30 Kč „Nadačnímu fondu S námi je tu lépe” Orlickoústecké nemocnice formou Dárcovských kuponů, které můžete uplatnit v kterékoli prodejně Konzumu.
Vybrané prostředky budou použity na nákup jícnové echokardiografie pro pacienty s onemocněním srdce a fetálního monitoru STAN pro gynekologicko-porodnické oddělení Orlickoústecké nemocnice.


Kupon lze uplatnit i vícekrát. Vámi poskytnutý dar se zobrazí na vaší účtence. Sledujte on-line výši poskytnutých darů na www.konzumuo.cz/szu.


Přispívat můžete až do 30. 6. 2016


Společně tak dokážeme víc!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Společně za úsměv 2016 - Sbírka pro Orlickoústeckou nemocnici

Grantový program „Společně za úsměv” vyhlašuje obchodní družstvo Konzum od roku 2001. Od založení jsme v regionu společně s našimi zákazníky podpořili přes 100 neziskových organizací částkou převyšující 3 000 000 Kč.
Zákazníci a dárci vybrali v minulém roce pro Orlickoústeckou nemocnici částku 58 050  Kč, kterou pomohli modernizovat prostředí ORL oddělení Orlickoústecké nemocnice.
V letošním roce opět zahajujeme sbírku, která by měla pomoci modernizovat  technologie v naší nemocnici. „Nadačnímu fondu S námi je tu lépe” bychom rádi pomohli s nákupem jícnové echokardiografie pro kardiologické oddělení a s nákupem fetálního monitoru STAN pro gynekologicko - porodnické oddělení. Pořízením těchto zařízení se významně rozšíří možnosti diagnostiky a hlavně léčby našich pacientů.

 

Vybrané prostředky budou v celé své výši převedeny nadačnímu fondu nemocnice - „Nadační fond S námi je tu lépe!” v Ústí nad Orlicí. Nadační fond slouží k podpoře projektů vedoucích ke zvýšení léčebných postupů, k zavádění bezpečné zdravotnické techniky do každodenní péče a ke zlepšení prostředí pro pacienty Orlickoústecké nemocnice.


Co s Vaší pomocí budeme schopni na ORL oddělení zkvalitnit?


JÍCNOVÁ ECHOKARDIOGRAFIE
slouží pro ultrazvukové vyšetření srdce. Sonda zavedená do bezprostřední blízkosti srdce poskytne velmi kvalitní záznam o anatomických a funkčních vlastnostech srdce vyšetřovaného pacienta.
Na pořízení jícnové echokardiografie je zapotřebí více než 1 500 000 Kč.

 

FETÁLNÍ MONITOR STAN je moderní přístroj, který bude využit k monitoringu průběhu těhotenství od
36. týdne a následně při samotném porodu.
Cena přístroje se pohybuje ve výši 800 000 Kč.

 

Přispět je možné i bez Dárcovského kuponu. V případě, že Dárcovský kupon nemáte u sebe, sdělte pouze váš požadavek na pokladně.


Děkujeme Vám