KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz

Orlickoústecká nemocnice 2018

 

 

Grantový program „Společně za úsměv“ vyhlašuje obchodní družstvo Konzum od roku 2001. Od založení jsme v regionu společně s našimi zákazníky podpořili přes 220 neziskových organizací částkou převyšující 4 500 000 Kč. Zákazníci a dárci vybrali v roce 2016 pro Orlickoústeckou nemocnici částku 63 030 Kč, kterou pomohli modernizovat prostředí porodnice a kardiologie oddělení Orlickoústecké nemocnice.

 

V letošním roce opět zahajujeme sbírku, která by měla pomoci modernizovat technologie v našínemocnici. „Nadačnímu fondu S námi je tu lépe“ bychom rádi pomohli s nákupem stabilometrické plošiny pro rehabilitační oddělení Orlickoústecké nemocnice. Pořízením těchto zařízení se významně rozšíří možnosti diagnostiky a hlavně léčby našich pacientů. Stabilometrická plošina je jednou z řady moderních interaktivních rehabilitačních pomůcek v projektu Efektivní rehabilitace hrou pro děti i dospělé.

 

Vybrané prostředky budou v celé své výši převedeny nadačnímu fondu nemocnice - „Nadační fond S námi je tu lépe!“ v Ústí nad Orlicí. Nadační fond slouží k podpoře projektů vedoucích ke zvýšení léčebných postupů, k zavádění bezpečné zdravotnické techniky do každodenní péče a ke zlepšení prostředí pro pacienty Orlickoústecké nemocnice.

 

Co s vaší pomocí budeme schopni zkvalitnit?

Díky STABILOMETRICKÉ PLOŠINĚ fyzioterapeuti dovedou lépe zhodnotit balanční deficit pacienta a mohou se zaměřit na přesně cílenou terapii. Plošina slouží zejména pro rehabilitaci neurologických a ortopedických pacientů, najde své uplatnění i ve sportovní medicíně. Poruchy rovnováhy se mohou objevit například po poranění hlavy, mozkové mrtvici, u pacientů s roztroušenou sklerózou, Parkinsonovou chorobou a s dalšími dysfunkcemi v pohybovém aparátu.

 

Cvičení na plošině urychluje zotavení a návrat pacienta do života nejen po zlomeninách, ale umožňuje i terapii pacientů po amputaci dolní končetiny. Celý systém funguje na základě vyhodnocení statických a dynamických parametrů při udržování rovnováhy na stabilním i labilním povrchu. Cvičení na přístroji lze pak na základě zjištěných údajů přizpůsobit podle potřeb daného pacienta. Cílem je stimulovat muskuloskeletální a nervový systém, které jsou mimo jiné zodpovědné za kontrolu rovnováhy. Využívání stabilometrické plošiny při rehabilitaci přináší zlepšení stability, nácvik správného držení těla a zlepšuje nervosvalovou koordinaci.

 

Je jednoduché se do sbírky zapojit. Předložte Dárcovský kupon Společně za úsměv a zaplaťte částku 30 Kč na pokladně v kterékoli prodejně Konzumu, obchodního družstva v Ústí nad Orlicí. Kupon lze uplatnit i vícekrát. Vámi poskytnutý dar se zobrazí na vaší účtence.