KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz

Orlickoústecká nemocnice


-  Je důležité podporovat veřejně prospěšné aktivity v našem regionu.

Grantový program "Společně za úsměv" vyhlašovaný obchodním družstvem Konzum v Ústí nad Orlicí podpořil od roku 2001 již přes 90 neziskových organizací v regionu východních Čech. Od svého založení pak neziskovým organizacím poskytl finanční částku převyšující 2 300 000 Kč. V minulém roce jsme přišli s novinkou - třicetikorunovými  dárcovskými kupony. Tak, aby i  sami zákazníci mohli svým darem podpořit vybrané projekty. Touto novou formou se pak podařilo vybrat částku 182 100 Kč.

I v letošním roce přicházíme s novinkou a kromě neziskových organizací, které se chystáme podpořit na podzim, bychom sbírkou rádi podpořili prostřednictvím “Nadačního fondu S námi je tu lépe!” Orlickoústeckou nemocnici, která poskytuje nezbytnou pomoc všem pacientům z našeho regionu.Vybrané prostředky budou v celé své výši převedeny nadačnímu fondu nemocnice - “Nadační fond S námi je tu lépe!” v Ústí nad Orlicí. Nadační fond slouží k podpoře projektů vedoucích ke zvýšení léčebných postupů, k zavádění bezpečné zdravotnické techniky do každodenní péče a ke zlepšení prostředí pro pacienty Orlickoústecké nemocnice. Za vybrané prostředky bude dovybaveno interní oddělení speciálními lůžky, antidekubitními matracemi či servírovacími stolky. Ročně je na tomto oddělení hospitalizováno okolo 4 000 pacientů a  budova interního oddělení byla vybavena již v roce 1964.Je jednoduché se do sbírky zapojit. Darujte 30 Kč “Nadačnímu fondu S námi je tu lépe!” Orlickoústecké nemocnice formou Dárcovského kuponu Společně za úsměv. Složením této částky na pokladně v kterékoliv prodejně Konzumu přispějete na zvýšení kvality léčebných postupů na interním oddělení Orlickoústecké nemocnice. Vybrané prostředky budou použity na nákup speciálních lůžek a dalšího vybavení interního oddělení. Kupon můžete uplatnit i vícekrát. Vámi poskytnutý dar ve výši 30 Kč se zobrazí na vaší účtence. Přispívat můžete až do 20. července 2014.

Společně tak dokážeme víc!

Děkujeme vám, že svým příspěvkem podpoříte interní oddělení naší nemocnice.
Veřejná sbírka je povolena Krajským úřadem Pardubického kraje ze dne 24. 6. 2013 č.j. KrÚ 46286/2013.