KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz

Ročník 2011

Obchodní družstvo Konzum v Ústí nad Orlicí vybralo na počátku května 2011 deset neziskových organizací z regionu, které obdržely peníze z grantového programu Společně za úsměv.

 

Grantový program Společně za úsměv dlouhodobě podporuje neziskové organizace pracující na poli sociální integrace a poskytování sociálních služeb. Komise vybírala z 65 žádostí, které byly určeny na sociální aktivity v našem regionu a mezi deset vybraných organizací bylo rozděleno 150 000,- Kč.

 

Vybrané projekty byly k 31.12.2011 úspěšně realizované. O tom, že finance byly neziskovkami efektivně využité, se můžete přesvědčit v závěrečné prezentaci níže.

 

Závěrečná prezentace 2011

 

 

Grant 15.000 ,- Kč byl udělen těmto projektům:

  


NÁZEV ORGANIZACE MĚSTO CÍL ŽÁDOSTI
1 Sociální služby města Opočna; příspěvková organizace Opočno Získání finančních prostředků na nákup přikrývek pro klienty.
2 Klub Hvězdička, o.s. Česká Třebová Rehabilitační pobyt v Orlických horách
3 ZŠ M. Choceňského, příspěvková organizace Choceň získání finančních prostředků na hrazení nákup učebních pomůcek, učebnic v Braillově písmu, zvukových nahrávek apod. pro nevidomou žákyni
4 CEMA, o.s. Žamberk získání finančních prostředků na zakoupení vybavení místnosti na pracovní terapii
5 Občanské sdružení poruchy autistického spektra - PAS, o.s. Ústí nad Orlicí Ozdravné pobyty pro děti s autismem, mentálním a kombinovaným postižením (s asistenty, bez rodičů)- chata Ema v Čenkovicích
6 CEDR, o.p.s. Pardubice – Ústí nad Orlicí Dovybavení a úprava kuchyňky, materiál pro výtvarný klub, tvořivé techniky, vybavení prostor šaten pro klienty
7 Oblastní spolek ČČK, o.s. Ústí nad Orlicí Multismyslová místost Snoezelen
8 Za jeden provaz, o.s. Česká Třebová Akční den pro seniory z Domova pro seniory v České Třebové (rekvizity, kulturní program, odměny pro účastníky..)
9 SKP-CENTRUM o.p.s. - Azylový dům pro ženy a matky s dětmi Pardubice/ Vysoké Mýto 6 ks matrací s omyvatelným povrchem
10 Sdružení Neratov, o.s. Bartošovice v Orl. h. Sociální automobil