KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz

Ročník 2012

  Grant 10.000,- Kč byl udělen těmto projektům:

 


NÁZEV ORGANIZACE MĚSTO CÍL ŽÁDOSTI
1 Domov pod hradem Žampach, příspěvková o. Žampach Doplnění a obnovení pomůcek pro bezpečný pohyb ve vodě a umožnění pravidelné návštěvy veřejného krytého plaveckého bazénu. (plavecké desky, vodní nudle apod.)
2 Přátelství, o.s. Česká Třebová Nákup zvedáku od firmy Medicko a polohovací vak Spastik Rins. pro přijetí nového klienta
3 Naděje, o.s. Praha / Vysoké Mýto Sociální automobil - zajištění pravidelné a bezpečné dopravy zdravotně postižených osob a seniorů na dílčí lékařská vyšetření, jednání s úřady, vyřízení nezbytných osobních záležitostí apod.
4 Oblastní charita Červený Kostelec Červený Kostelec Nákup hrazd, rukojetí na hrazdu a jídelních desek k polohovacím postelím do Hospicu Anežky České v Č. Kostelci
5 Sdružení Neratov,o.s. Rokytnice v Orlických horách Zkvalitnění služeb chráněné dílny Kuchyň – nové stoly, nástavce nohou
6 CEDR Pardubice o.p.s. Pardubice/ Ústí nad Orlicí Realizace rekondičního pobytu uživatelů na agroeko farmě Kadeřávek. Nákup materiálu a pomůcek do volnočasových aktivit uživatelů.
7 Domov pro seniory Sloupnice, příspěvková o. Horní Sloupnice Nákup přepravního vozíku pro nákupy klientů.
8 Oblastní spolek ČČK Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí Uskutečnění přednášek o první pomoci pro žáky škol a nákup pomůcek pro tyto přednášky.
9 Občanské sdružení CEMA Žamberk Žamberk Nákup materiálu na zlepšení hygienických podmínek – lůžkoviny
10 Rodinné centrum Dětský svět, o.s. Lanškroun Nákup stolů a židlí do „Kavárničky“ pro seniory