KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
Rybí filé na zelenině

Dnes mám na vaření málo času, proto využiji k přípravě oběda mražených výrobků. Z posledního velkého nákupu v Diskontu mám v mrazáku filé z mořské štiky a mraženou zeleninu s kukuřicí. Bude se to hodit.

 

Rybí filé na zelenině

Co budu potřebovat:

1 balíček mražené štiky, 1 balení mražené zeleniny s kukuřicí, olej, trochu mouky, 1 dl mléka, papriku.

 

 

Na pánev dám trochu oleje, nejlépe olivového. V Konzumu je teď v nabídce italský olivový olej za velmi zajímavou cenu. Na horký olej vysypu mraženou zeleninu a oleštím ji na oleji, Přidám sůl a ještě chvíli nechám dusit. Zelenina je předvařená, pustila vodu a za chvíli je připravená k dalšímu použití. Vysypu ji na zapékací misku. Kostky mrazené štiky od sebe oddělím nožem, osolím, posypu paprikou a obalím v troše mouky. To proto, aby na pánvi tuk neprskal. Vložím je na pánev s rozpáleným olejem a z obou stran opeču. Musím dát pozor, aby se mě všechny 4 porce na pánev vešly. Opečené kostky kladu na zeleninu v zapékací misce a vložím do trouby. Na zbylý olej na pánvi nasypu mouku (slabou lžíci), nechám zpěnit a zaliji mlékem. Promíchám, ochutnám a trochu osolím, a přidám strouhaný sýr. Jakmile se ryba v troubě dostatečně propeče, zaliji ji připravenou omáčkou.

Mezi tím si dám na sporák hrnec s vodou a než se bude vařit, musím oškrabat brambory. Je to závod s časem, ale za tři čtvrtě hodiny je uvařeno.

Hodí se nějaký salát, třeba okurkový nebo hlávkový.

 

rybí filé se zeleninou