KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz
Pohankový nákyp s ovocem

Zakoupil jsem v Konzumu pohanku. Je to moje úlitba mainstreamu  zdravé výživy, který na nás útočí ze všech stran. Pohanka je zdrojem rutinu, důležité látky na zpevnění žil. Pohanku bych měl, jenže co s ní. Na internetu jsem dlouho hledal jak s ní naložit a nakonec nalezl recept na pohankový nákyp a taky jej  vyzkoušel
Pohanku jsem přes noc nechal ve vodě nabobtnat. Ráno byla kupodivu zcela měkká, takže se už nemusí moc vařit. Další příprava byla jednoduchá. Na máslem vymazanou a strouhankou vysypanou zapékací misku jsem nasypal nabobtnalou pohanku, na to jsem nakladl nakrájené plátky jablek, přidal sušené (předem namočené) švestky a rozinky, prosypal vanilkovým cukrem a skořicí, a zaklopil zbylou pohankou. Půl hodiny jsem to pekl v troubě a bylo hotovo. Výsledek? Obyčejné bezmasé jídlo pro všední den. Kromě slušné chuti nás může těšit, že jsme udělali něco pro své zdraví.