KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz

Koldín - detail prodejny

KoldínKód prodejny: 117
Adresa:
č.p. 62
Koldín
56501
Telefon: +420

Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Úprava otevírací doby:

Provozní doba automatizovaného režimu: 6,00 - 24,00

Vedoucí prodejny: Obec Koldín


Představujeme vám franšízovou prodejnu KONZUM Partner, která je v provozu 7 dní v týdnu (v době 24:00 - 6:00 je otevírací doba omezená).
Jedná se o vskutku revoluční koncept prodeje potravin formou automatické prodejny, kde nebudete přímo obsluhováni personálem. To umožní nízkonákladový provoz a tím pádem i velmi atraktivní cenovou nabídku, která by jinak ve venkovské prodejně nebyla možná.  Věříme, že vám tím uděláme radost. V nabídce prodejny jsou zastoupeny všechny základní kategorie potravin a drogerie denní potřeby. Jedinou nevýhodou je, že zde nebude obslužný úsek s krájenými uzeninami a lahůdkami. Tyto výrobky však budou v nabídce ve formě baleného zboží, takže o ně nepřijdete. Další výhodou je, že prodejna bude otevřena 7 dní v týdnu od rána do večera. Obchod si otevřete sami pomocí aplikace v mobilním telefonu s bankovní identitou nebo pomocí čipové karty, kterou můžete získat na obecním úřadě. Následně si vyberete zboží a zaplatíte platební kartou nebo telefonem na samoobslužné pokladně. My vám důvěřujeme a i vy budete v bezpečí, protože prostor je střežen systémem speciálních kamer. Při nakupování můžete mít doprovod, ale plně zodpovídáte za jeho chování.Všeobecné obchodní podmínky pro provoz prodejny v bezobslužném režimu


Souřadnice GPS:
50.0362916667°N
16.2528850000°E

Zobrazení prodejny na mapě
→ zpět