KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz

 

Prodejna FORTEL Ústí nad Orlicí je malým hobby centrem, které naše družstvo otevřelo v Ústí nad Orlicí. Na ploše větší jak 400 m2 je pro Váš dům, dílnu a zahradu připraveno více jak 3 000 položek zboží. Hobby centrum FORTEL v Ústí nad Orlicí je pro Vás otevřeno od 1. 3. 2012 a je prvním hobby marketem v okrese Ústí nad Orlicí. V září 2020 jsme tento prostor pro naše zákazníky zrekonstruovali a zmodernizovali.

Prodejna FORTEL Česká Třebová je od května 2018 součástí nově zrekonstruovaného COOP Diskontu.

 

Najdete zde zahradní potřeby a techniku, hnojiva, pesticidy, sadbu, substráty a rašelinu, zahradní květiny, dětské zahradní potřeby a dřevěné hračky, nářadí ruční i elektrické, zavlažování, tmely a lepidla, spojovací materiál, textilie a folie, nátěrové hmoty, palubky a lišty, pracovní oděvy a obuv, bytové doplňky, potřeby pro zvířata.

Sezónně Vám prodejna FORTEL ve venkovní zahradě nabídne také zahradní nábytek, skleníky, kompostéry, pařeniště, grilovací potřeby, palivové dřevo a brikety, bazény a bazénové doplňky.

 

Provádíme také servis zahradní techniky, i u nás nezakoupené.

 

 

 

 

 

 

Adresa:

FORTEL Ústí nad Orlicí: Moravská 482, Ústí nad Orlicí 56201, telefon: 465 526 030

FORTEL Česká Třebová: Chmelnice 129, Česká Třebová 560 02, telefon: 465 324 636


Máte nějaké dotazy, připomínky nebo nám chcete sdělit svůj názor? Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu fortel@konzumuo.cz


 

Jsou malá zahradní centra v sousedství prodejen Konzum market či COOP DISKONT. Svým zákazníkům v menších městech nabízejí široký sortiment zemin, semen, či sadby. Nabídka živých květin je zajišťována ve spolupráci s našimi místními producenty. V našich zahradních centrech také najdete širokou nabídku bazénové chemie a potřeb ke grilování. Na prodejnách také zajišťujeme objednávkový systém více jak 2 000 položek zahradního nábytku, nářadí a věcí spojených se zahradou.