KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz

Kvalita z Itálie

Skupina COOP v České republice uvedla do sortimentu výrobky od kolegů ze spotřebních družstev COOP v Itálii. Jsme sice zastánci a propagátoři českých a regionálních potravin, ale vše se u nás vyrobit nedá. Proto, abychom obohatili naši nabídku, jsme se spojili s našimi partnery v Itálii, v zemi, ve které kvalita a chuť potravin je téměř náboženstvím.

 

COOP je italský lídr na trhu s potravinami a má hluboce zakořeněnou a rozšířenou působnost na území Itálie s velkou obchodní sítí, svými členy a dodavateli. COOP je více než maloobchodník. Jeho cílem je nabízet produkty za spravedlivé ceny. Byl několikrát oceněný za své výrobky COOP, které jsou zaměřené na maximální kvalitu, která je pro každého Itala tou nejdůležitější. Výrobky také propagují obchodní model, který dokazuje, že je důležité kombinovat tržní chování se společenskou odpovědností. Kvalita výrobků COOP Itálie je natolik vysoká, že tvoří téměř 50 % zboží, které zákazníci v jejich obchodech nakoupí. Kořeny COOP Itálie sahají až do roku 1854 a jeho historie se prolíná s historií Itálie. O tom svědčí i téměř 8 milionů členů družstev v Itálii - obyvatel Itálie.

 

HODNOTY VÝROBKŮ COOP:


Bezpečný
přísné požadavky na kvalitu: žádné geneticky modifikované organismy, bez barviv, bez hydrogenovaných tuků, bez posklizňového ošetření, bez dalších přísad

Dobrá hodnota
vynikající poměr kvalita/cena

Šetrné k životnímu prostředí
obalový design s nízkým dopadem na životní prostředí

Etický
spravedlivý přístup ke všem zaměstnancům, kteří se podíleli na výrobě i prodeji

Chutný
stovky zákazníků testují složení výrobků s cílem vyhodnotit produkt nejvyšší kvality a chuti