KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
E-mail: info@konzumuo.cz

Regionální sortiment

Vážení zákazníci,
Konzum obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí podniká v regionu Orlickoústecka více jak 110 let. Od svého založení se snažíme podporovat místní výrobce, dodavatele potravin a zemědělské producenty. Přijde nám přirozené, podporovat kolegy z našeho regionu.   V poslední době tuto spolupráci ještě zesilujeme a přicházíme s projektem- Jsme tu doma.

 

Proč právě Jsme tu doma?

Protože jsme tu skutečně doma. K regionu kde působíme, cítíme hluboký respekt a úctu a společně s Vámi zde i žijeme. Jsme přesvědčeni, že je důležité podporovat výrobky a výpěstky z našeho regionu. Jsou kvalitní, dobré, za férovou cenu a pomáháme tak zachovávat ekonomicko/sociální klima našeho kraje. Jsme obchodní firmou, která má v rámci České republiky největší podíl regionálního zboží. V Konzumu najdete každý den výrobky našich farmářů, pekařů, uzenářů a dalších poctivých lokálních producentů.


Na stránkách www.jsme-tu-doma.cz budete pravidelně informováni o našich aktivitách na podporu místních producentů a lokálních produktů.

 

 

 

 

www.jsme-tu-doma.cz