KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

 

Odkaz na sekci moje-karta

COOP-BOX

Nová Louže

Fortel

COOP Mobil


Certifikáty pro lihoviny

EET

Náš partner

Zákaznický e-mail

Váš názor je pro nás důležitý
Prodávající:
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
informuje spotřebitele o tom,
že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz .

Kontakt

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
Tvardkova 1191
562 13 Ústí nad Orlicí
Tel.: +420 465 553 111
Fax: +420 465 523 082
E-mail: info@konzumuo.cz

Podpořili jsme...

 

Družstevní hodnoty jsou pevně svázány se spravedlností a solidaritou. Cítíme velkou odpovědnost ke členům družstva a k lidem v našem okolí. Proto ve svých aktivitách podporujeme rozvoj občanské společnosti. Naše podnikání je především službou tomuto regionu a lidem, kteří v něm žijí. Ve svých rozhodnutích vždy preferujeme odpovědnost, otevřenost a péči o druhé.

2014

6. 9. 2014 Loučení s létem - Obec Sudslava
30. 8. 2014 Orlický Bloudil - Outdoor Sport Team Rokytnice v Orl. horách
23. 8. 2014 Sportovní a zábavné odpoledne - Český zahrádkářský svaz Horní Heřmanice
22. 8. 2014 Turnaj v beach volejbale - TEPVOS, s. r. o.
22. 8. 2014 Mezinárodní utkání ve volejbale mužů - Rychnov nad Kněžnou
16. - 24. 8. 2014 AirShow letiště Žamberk - Aeroklub Žamberk
16. 8. 2014 3. ročník Chalupářského volejbalového turnaje - Malý Uhřínov
9. 8. 2014 Šachový turnaj - Obec Sopotnice
31. 7. 2014 Dětský ozdravný tábor - Občanské sdružení Poruchy autistického spektra Ústí nad Orlicí
12. - 19. 7. 2014 Dětský hasičský tábor - SDH Sloupnice
14. 7. 2014 Pobyt pěstounských a adoptivních rodin v Orlických horách - Amalthea, o. s.
5. 7. 2014 Míčový turnaj - Obecní úřad Libchavy
26. 6. 2014 Sportovní den OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň - OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
12. - 15. 6. 2014 Diabetické děti Harrachov - Cukříci Ústí nad Orlicí
12. 6. 2014 Otevření Aquaparku Ústí nad Orlicí - TEPVOS, s. r. o.
11. 6. 2014 Dětský den a rozloučení se školáky - Obec Tisová
10. 6. 2014 Regionální kolo soutěže mladých zdravotníků 2014 - Oblastní spolek ČČK Ústí nad Orlicí
9. - 26. 6. 2014 Plavecká výuka - Spartak Choceň
7. 6. 2014 Rybářské závody v Brandýse nad Orlicí - MO ČRS Brandýs nad Orlicí
7. 6. 2014 Pohádková cesta - Obec Sopotnice
4. 6. 2014 4. ročník Dětského dne outdoorových aktivit - In-line školička Ústí nad Orlicí
3. 6. 2014 Den dětí - OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
31. 5. - 1. 6. 2014 Kvasinská 60, 100 - SDH Kvasiny
31. 5. 2014 Zámecká slavnost - Den otevřených dveří a dětský den - Domov pod hradem Žampach
31. 5. 2014 Den pro sousedství - Osadní výbor městské části Ústí nad Orlicí - Černovír
31. 5. 2014 Dětský den v Lichkově - TJ Tatran Lichkov, o. s.
24. 5. 2014 Závod v orientačním běhu Česká Třebová - KOB Ústí nad Orlicí
24. 5. 2014 Turnaj v malé kopané ve Svatém Jiří - Spolek myslivců Orlík
24. 5. 2014 Toulání kolem Orlice - Obec Těchonín
17. 5. 2014 Bike marathon Ústí nad Orlicí - Sport Bart
3. 5. 2014 Běžecký závod Letohradská pětka - Město Letohrad
1. 5. 2014 Majáles Lanškroun - Gymnázium Lanškroun
26. 4. 2014 Rallye Šmídl - Šmídl s. r. o.
12. 4. 2014 Závod vlčat a světlušek - Junák - svaz skautů a skautek ČR
6. 4. 2014 Velký dětský ples - Obec Řetůvka
22. 3. 2014 Letohradský Jelínek - turnaj karate - KCK team Letohrad
22. 3. 2014 Maškarní bál "Sportovní Šibřinky" - TJ Sokol Šonov
21. 3. 2014 Maturitní ples SOŠ a SOU Lanškroun - Sdružení rodičů a přátel dětí a školy při SOŠ a SOU Lanškroun
15. 3. 2014 ČZS - Česká Rybná ples - ČZS Česká Rybná
15. 3. 2014 Babský bál - SDH Horní Čermná
15. 3. 2014 Tradiční hasičský ples - SDH Řetůvka
15. 3. 2014 Ples hasičů - SDH Skuhrov nad Bělou
8. 3. 2014 Dětský karneval - Unie rodičů a přátel školy při ZŠ Horní Čermná
8. 3. 2014 Dětský karneval - Mateřské centrum RC Hrošík
8. 3. 2014 Obecní ples - Obec České Libchavy
8. 3. 2014 Obecní ples - Obec Semanín
8. 3. 2014 Ples spolku Dámy Slavětína - Dámský klub - Dámy Slavětína
6. 3. 2014 Maškarní karneval - Mateřské centrum Medvídek Ústí nad Orlicí
1. 3. 2014 Ples dobrovolných hasičů - SDH Králíky
1. 3. 2014 Sokolský maškarní ples - TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
28. 2. 2014 VIII. Školní ples - ZŠ a MŠ Skuhrov nad Bělou
28. 2. 2014 Maturitní ples SŠ obchodu, řemesel a služeb - SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk
28. 2. 2014 Absolventský ples - Gymnázium Králíky
22. 2. 2014 Dětský maškarní karneval - MŠ Albrechtice
22. 2. 2014 XII. Libchavský masopust - Obec Libchavy
22. 2. 2014 Dětský karneval - Obec Hejnice
22. 2. 2014 Ples v Českých Libchavách - Sdružení rodičů a přátel ZŠ v Českých Libchavách
22. 2. 2014 12. ples školy - ZŠ a MŠ Kvasiny
21. 2. 2014 7. ples naplavenin - Obec Hejnice
21. 2. 2014 Ples obce Orličky - Obec Orličky
21. 2. 2014 Maturitní ples - SOUo Králíky
21. 2. 2014 Sportovní ples - Fotbalový oddíl Baník Vamberk
16. 2. 2014 Dětský karneval - Obec Králova Lhota a SDH v Králově Lhotě
15. 2. 2014 Společenský ples České Heřmanice - SDH Netřeby
15. 2. 2014 11. Sportovní ples - SK Solnice
15. 2. 2014 Ples SDH Těchonín - SDH Těchonín
15. 2. 2014 Maškarní karneval - SDH Třebovice
15. 2. 2014 Hasičský bál - SDH Horní Libchavy
14. - 15. 2. 2014 54. zimní karneval, dětský karneval - Sdružení pro Králický karneval
14. 2. 2014 Maturitní ples - VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou
14. 2. 2014 Fotbalový ples - TJ Sopotnice
8. 2. 2014 Ples Unie rodičů a přátel školy při ZŠ Horní Čermná - Sdružení při ZŠ v Horní Čermné
8. 2. 2014 Maturitní ples - Gymnázium Litomyšl
8. 2. 2014 Volejbalový ples - TJ Sokol Kerhartice
8. 2. 2014 Hasičský ples - SDH Třebovice
8. 2. 2014 Ples kvasinských hasičů - SDH Kvasiny
7. 2. 2014 Ples SRPŠ - ZŠ a MŠ Libchavy
7. 2. 2014 2. ročník hokejového turnaje - SK Žamberk
7. 2. 2014 Maturitní ples - Gymnázium Rychnov nad Kněžnou
1. 2. 2014 Volejbalový ples - TJ Sokol Česká Třebová
1. 2. 2014 Hasičský ples - SDH Černovír
25. 1. 2014 Hasičský ples - SDH Horní Heřmanice
25. 1. 2014 Dětský karneval - Obec Česká Rybná
25. 1. 2014 Hasičský ples a dětský karneval - SDH Horní Sloupnice
25. 1. 2014 Sportovní ples fotbalového oddílu FC Jiskra Králíky - SDH Červená Voda
25. 1. 2014 Obecní ples - Obec Němčice
24. 1. 2014 Maturitní ples - VOŠ SŠT Česká Třebová
24. 1. 2014 Obecní ples - Obec Rybník
18. 1. 2014 Hasičský ples - SDH Sopotnice
17. 1. 2014 Myslivecký ples - Myslivecké sdružení Nekoř
17. 1. 2014 Maturitní ples - Gymnázium Lanškroun
17. 1. 2014 Obecní ples - Obec Tisová
11. 1. 2014 Ples OA a SOŠ  cestovního ruchu Choceň - OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
10. 1. 2014 Maturitní ples - SRPDŠ při SŠUP Ústí nad Orlicí
10. 1. 2014 Školní ples - Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald
10. 1. 2014 Divadelní ples se swingovým orchestrem - FIDIKO Žamberk
7. 1. 2014 Okresní liga - plavecká štafeta škol - TEPVOS s. r. o.

 

2013
3. 8. 2013 Vesnické hry bez katastru - Obecní úřad Hejnice
24. - 28. 7. 2013 Přípravné soustředění žáků U-15 - FC Hradec Králové
13. - 19. 7. 2013 Sportovní tábor - Sportovní akademie Mapeto Choceň
12. - 13. 7. 2013 Oslavy 800 let obce Provodov - Obec Provodov
5. 7. 2013 Volejbalový turnaj - Sportovně-kulturní komise při OÚ České Libchavy
5. 7. 2013 Nohejbalový turnaj - TJ Sokol Hnátnice
30. 6. - 5. 7. 2013 Kemp fotbalových nadějí - Saňák Fotbal
28.  - 29. 6. 2013 Letohrátky - Kulturní centrum Letohrad
26. 6. 2013 Sportovní den - OA a SOŠ Choceň
22. 6. 2013 Den dětí v Rohoznici - MS MIRO Miletín
17. 6. 2013 Sté výročí otevření nové budovy - ZŠ Doudleby nad Orlicí
15. 6. 2013 Dětský den s VZP - Tepvos s. r. o.
14.  - 16. 6. 2013 Trabant sraz - Podkrkonošský trabi klub
8. 6. 2013 Dětský dem - Obec Cerekvice nad Loučnou
8. 6. 2013 Demon Bicycles - Demon Bicycles
8. 6. 2013 Pohádková cesta - FO Sopotnice
8. 6. 2013 Pohádková cesta - o. s. Dobrá dědina
6. 6. 2013 Den dětí - MŠ Na Herzánce Choceň
5. 6. 2013 Dětský den outdoorových aktivit v Cakli - Hepaoutfit
1. 6. 2013 Den dětí - Obec Řetůvka
1. 6. 2013 Dětský den - FO Jablonné nad Orlicí
1. 6. 2013 Den pro sousedství - Osadní výbor Černovír
31. 5. 2013 Dětský den - MŠ a ZŠ v Českých Heřmanicích
25. 5. 2013 Toulání kolem Orlice - Obec Těchonín
25. 5. 2013 Dětský den - Cotkytle
18. 5. 2013 Bikemarathon - Sport Bárt
18. 5. 2013 Pochod kolem Bosny - TJ Sokol Česká Rybná
17. - 18. 5. 2013 100 let od založení OREL jednoty Šonov
20. 4. 2013 Fotbalový turnaj - Sopotnice
20. 4. 2013 Šachový turnaj - Obecní úřad Sopotnice
30. 3. 2013 Maškarní ples - Karate-do Němčice
28. 3. 2013 Velký maškarní rej - MC Medvídek
23. 3. 2013 Dětský karneval - TJ Mostek
23. 3. 2013 Spinning maraton - Fitness Style Lucie
23. 3. 2013 Obecní ples - Obec Semanín
23. 3. 2013 Velikonoční výstava - Obec České Heřmanice
16. 3. 2013 Hasičský ples - SDH Řetůvka
16. 3. 2013 Maškarní bál pro dospělé - TJ Sokol Šonov
16. 3. 2013 Babský bál - SDH Horní Čermná
16. 3. 2013 Golfový turnaj kategorie A v extrémním golfu - GC Symbioza Nebeská Rybná
9. 3. 2013 Obecní ples - Obec České Libchavy
9. 3. 2013 Maturitní ples - SOU opravárenské Králíky
8. 3. 2013 Maturitní ples - SŠ Moravská Třebová
2. 3. 2013 Hasičský ples - SDH Vamberk
2. 3. 2013 Dětský maškarní karneval - TJ Sokol Vraclav
2. 3. 2013 Sokolský ples - TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
23. 2. 2013 Hasičský ples - SDH Kvasiny
23. 2. 2013 Rodičovský ples - SRPDŠ v Českých Libchavách
23. 2. 2013 Hokejový turnaj starších přípravek - SK Žamberk
22. 2. 2013 Obecní ples - Obec Orličky
22. 2. 2013 Ples napslavenin - Spolek naplavenin
22. 2. 2013 Sportovní ples - FO Vamberk
22. 2. 2013 Maturitní ples - Gymnázium Králíky
17. 2. 2013 Dětský karneval - TJ Sokol Doudleby nad Orlicí
16. 2. 2013 Hasičský ples - SDH Těchonín
16. 2. 2013 Ples - Unie rodičů a přátel školy při ZŠ Horní Čermná
15. 2. 2013

Maturitní ples - SŠ zemědělská a ekologická a SOU chladicí a klimatizační techniky Kostelec nad Orlicí

15. 2. 2013 Sokolský ples - TJ Sokol Doudleby nad Orlicí
15. 2. 2013 Hasičský ples - SDH Říčky
15. 2. 2013 Sportovní ples - TJ Sokol Sopotnice
15. 2. 2013 2. ples důchodců - OS Klub kvasinských důchodců a kulturní komise
15. 2. 2013 Divadelní ples - Obec Němčice
9. 2. 2013 11. ples školy a spolku rodičů - ZŠ a MŠ Kvasiny
9. 2. 2013 Hasičský ples - SDH Horní Libchavy
9. 2. 2013 Hasičský ples - SDH v Bučině
9. 2. 2013 Benefiční ples - Oblastní charita Nové Hrady u Skutče
3. 2. 2013 Dětský karneval - Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí
2. 2. 2013 Hasičský ples - SDH Černovír
2. 2. 2013 Ples SRPDŠ - Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí
2. 2. 2013 Dětský karneval - Českolibchavské ženy
2. 2. 2013 Volejbalový ples - TJ Sokol Česká Třebová
1. 2. 2013 Maturitní ples - SPŠ Letohrad
únor Listy Lanškrounska - TG TISK s. r. o.
26. 1. 2013 Hasičský ples - SDH v Horní Sloupnici
26. 1. 2013 Turnaj přípravek ročníků 2006 - SK Žamberk
26. 1. 2013 Obecní ples - Obec Němčice
26. 1. 2013 Hasičský ples - SDH Horní Heřmanice
26. 1. 2013 45. tradiční lidový ples - Městská organizace KDU-ČSL Česká Třebová
25. 1. 2013 Maturitní ples - OA T. G. Masaryka Kostelec nad Orlicí
19. 1. 2013 Ples - SDH Řetová
18. 1. 2013 Maturitní ples - SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk
12. 1. 2013 Hasičský ples - SDH Sopotnice
11. 1. 2013 Maturitní ples - OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
4. 1. 2013 Maturitní ples - Obchodní akademie T. G. Masaryka Kostelec nad Orlicí
3. 1. 2013 Tříkrálová sbírka - Charita Letohrad

 

2012
27. 12. 2012 Vánoční volejbalový turnaj - Sokol Dolní Dobrouč
21. 12. 2012 Vánoce v MŠ Tisová
15. 12. 2013 ISCAREX pohár 2012 - Šimůnek s. r. o.
11. 12. 2012 Vánoční besídka - Mateřská škola Nekoř
7. 12. 2012 Maturitní ples - Obchodní akademie Choceň
30. 11. 2012 Dobroučské Vánoce - Obec Dolní Dobrouč
30. 11. 2012 Taneční zábava - klub Hvězdička pro region Ústí nad Orlicí
7. 11. 2012 Lampionový průvod - Rodinné centrum Mozaika Letohrad
13. 10. 2012 Rallye Šmídl - Středisko volného času Animo Žamberk
30. 9. 2012 Drakiáda pro děti - SDH Sloupnice
27. 9. 2012 3. ročník Hubertovy jízdy - OS Na Venkově
25. 9. 2012 Integrační setkání - Centrum pro zdravotně postižené Pardubického kraje, Ústí n. Orlicí
8. 9. 2012 Turnaj mladších žáků - Fotbalový klub Sopotnice
25. 8. 2012 Vesnice roku 2012 - Vrbice
4. - 11. 8. 2012 Letní dětský hasičský tábor - SDH Dolní Sloupnice
25. 7. 2012 Cesta štěstí, o. s.
21. 7. 2012 1. ročník tenisového turnaje čtyřher - TJ Sokol Bohuslavice
14. - 28. 7. 2012 Letní tábor - Sdružení Venuše
14. - 20. 7. 2012 Dětský sportovní tábor - MAPETO
1. - 6. 7. 2012 Fotbalový kemp - OFS Ústí nad Orlicí
30. 6. 2012 Okresní soutěž v požárním útoku - SDH Bohuslavice
29. 6. 2012 Rozloučení se školáky - ZŠ a MŠ Tisová
28. 6. 2012 Sportovní den - OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
17. - 22. 6. 2012 Týden sportu - AMS
16. 6. 2012
Dětský den - Obec Cerekvice nad Loučnou
15. - 17. 6. 2012 Setkání majitelů Trabant - Podkrkonošský Trabi klub o. s.
9. 6. 2012 Dětský den - Sokol Libchavy a Ss ČR
Pohádková cesta - Sopotnice
Pohádková cesta - o. s. Dobrá dědina
6. 6. 2012 Den dětí - OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
2. 6. 2012 Den dětí - Osadní výbor Černovír

Dětský den - Kulturní komise obce provodov-Šonov

Pohádkový les - Řepníky
26. 5. 2012 Den dětí - TJ Sokol Vraclav

Huráá za pohádkou - Gansberg

Toulání kolem Orlice - Těchonín
24. 5. 2012
Hlídky mladých zdravotníků - OS ČČK Ústí n. Orlicí
19. 5. 2012
Bike marathon - Sport Bárt

Sousedské posezení - OÚ Albrechtice
8. 5. 2012
Běh na Sněžku - ZŠ Hnátnice
21. 4. 2012
Šachový turnaj - Sopotnice
14. 4. 2012
Dětský karneval v Hnátnici

Pyžamový bál - OREL jednota Šonov
1. 4. 2012
Slavnostní otevření MarinG(O)Dky v Ústí nad Orlicí
24. 3. 2012
13. obecní ples v Semaníně
17. 3. 2012 Dětský karneval Bohuslavice nad Metují

Ples dobrovolných hasičů Skuhrov nad Bělou
9. 3. 2012
Maturitní ples SPŠ chemické v Pardubicích
3. 3. 2012
Dětský karneval v Horní Čermné
25. 2. 2012
Ples v Českých Libchavách
24. 2. 2012
Ples FO Sopotnice

Hasičský ples - Vamberk

VI. Školní ples - Skuhrov nad Bělou
22. 2. 2012
Maškarní karneval - TJ Sokol Potštejn
19. 2. 2012
Dětský karneval - Doudleby n. Orlicí
18. 2. 2012
9. Sportovní ples v Solnici
17. 2. 2012
Maturitní ples VOŠ a SŠ technické Č. Třebová
Sokolský ples - Doudleby n. Orlicí
11. 2. 2012 Dětský karneval v Cotkytli
4. 2. 2012 10. ples školy v Kvasinách
28. 1. 2012 Hasičský bál Sopotnice

Ples SRPŠ v Libchavách

Obecní ples Němčice
27. 1. 2012
Sportovní ples Vamberk
21. 1. 2012
Hasičský ples - SDH Horní Heřmanice

2. Zumba ples Doudleby nad Orlicí
7. 1. 2012
Tříkrálová sbírka Ústí nad Orlicí
6. 1. 2012
Maturitní ples OA a SŠ cestovního ruchu Choceň

 

 

2011
25. - 26. 12. 2011 Dobroučské Vánoce 2011 - obec Dolní Dobrouč
16. 12. 2011 Maturitní ples OA Choceň
27. 11. 2011 Cukrářská soutěž v pečení - Kulturní komise Kvasiny
9. 11. 2011 Lampionový průvod - MC Mozaika Letohrad
24. 9. 2011 2. ročník Hubertovy jízdy - o.s. Na Nové Vsi
26. - 28. 8. 2011 Sportovní hry pro osoby se zdravotním postižením - CZP PK Ústí nad Orlicí
27. 8. 2011 Ukončení léta - Klub rodičů MŠ Sopotnice
16. - 22. 7. 2011 Sportovní tábor - MAPETO Choceň
3. - 8. 7. 2010 Kemp fotbalových nadějí - Dolní Čermná
20. 6. - 24. 6. 2011 Týden sportu 2011 - AMS Český Třebová
11. 6. 2011 Den dětí - obec Cerekvice nad Loučnou
8. 6. 2011 Školní cyklistický přebor - Cyklo Bendl Club Vysoké Mýto
4. 6. 2011 Pohádková cesta - Fotbalový oddíl Sopotnice
3. 6. 2011 Den dětí v Žamberku - Koalice nevládek Pardubicka
Den dětí - MŠ Petrovice
21. 5. 2011 Generali - Sport Bárt Bike Marathon v  Ústí nad Orlicí
1. 5. 2011 Pochod Brontosauří šlápoty - ZO ČSOP Ústí nad Orlicí
26. 3. 2011 Společenský večer ČČK - Oblastní spolek ČČK v Ústí nad Orlicí
19. 3. 2011 Memoriál Jaroslava Jandíka - HC Orli Lanškroun
5. 3. 2011 Dětský karneval Horní Heřmanice
26. 2. 2011 Dětský karneval - Unie rodičů v Horní Čermné
Divadelní bál - SDH Horní Sloupnice
25. 2. 2011 Hasičský ples ve Vamberk - SDH Vamberk
18. 2. 2011 Obecní ples v Orličkách - obec Orličky
13. 2. 2011 Dětský karneval - TJ Sokol Doudleby nad Orlicí
11. 2. 2011 Sokolský ples - TJ Sokol Doudleby nad Orlicí
5. 2. 2011 9. ples základní školy - ZŠ Kvasiny
29. 1. 2011 ples OÚ v Kvasinách - obec Kvasiny
22. 1. 2011 Hasičský ples - SDH Sopotnice

 

 

 

2010
13. 12. 2010 Sociální automobil - Týdenní stacionář Česká Třebová
27. 11. 2010 Rozsvícení vánočního stromu Letohrad
7. 8. 2010

Vesnické hry bez katastru - SDH Sopotnice

4. - 9. 7. 2010
Fotbalová školička Dolní Čermná
26. 6. 2010
Ukončení školního roku - KPDŠ při ZŠ v Sopotnici
8. 6. 2010
Školní cyklistický přebor Roadmaster 2010 - Cyklo Bendl Club Vysoké Mýto
5. 6. 2010

Běh dobroučským krajem - Orel Dolní Dobrouč

1. 5. 2010

Pochod Brontosauří šlápoty - ZO ČSOP Ústí nad Orlicí